Leik, IL

Leik, IL

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 30 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utetrenining
Trim og friidretts avd.   Gruppetimer   Eid Skole Leik, IL
På grunn av Covid-19 situasjonen velger vi…   Les mer  
Mon 23 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utetrenining
Trim og friidretts avd.   Gruppetimer   Eid Skole Leik, IL
På grunn av Covid-19 situasjonen velger vi…   Les mer  
Mon 16 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utetrenining
Trim og friidretts avd.   Gruppetimer   Eid Skole Leik, IL
På grunn av Covid-19 situasjonen velger vi…   Les mer  
Mon 2 Nov 2020
kl 20:30 - 21:30
Utetrenining
Trim og friidretts avd.   Gruppetimer   Eid Skole Leik, IL
På grunn av Covid-19 situasjonen velger vi…   Les mer  
Mon 26 Oct 2020
kl 20:30 - 21:30
Trening i gymsal uke 44
Leik, IL   Gruppetimer   Eid Skole
Silje Eid leder ei variert økt for voksne…   Les mer  
Mon 12 Oct 2020
kl 20:30 - 21:30
Trening i gymsal uke 42
Leik, IL   Gruppetimer   Eid Skole
Silje Eid leder ei variert økt for voksne…   Les mer  
Mon 5 Oct 2020
kl 20:30 - 21:30
Trening i gymsal uke 41
Leik, IL   Gruppetimer   Eid Skole
Silje Eid leder ei variert økt for voksne…   Les mer  
Mon 28 Sep 2020
kl 20:30 - 21:30
Trening i gymsal uke 40
Leik, IL   Gruppetimer   Eid Skole
Silje Eid leder ei variert økt for voksne…   Les mer  
Mon 21 Sep 2020
kl 20:30 - 21:30
Trening i gymsal uke 39
Leik, IL   Gruppetimer   Eid Skole
Silje Eid leder ei variert økt for voksne…   Les mer  
Mon 14 Sep 2020
kl 20:30 - 21:30
Trening i gymsalen
Trim og friidretts avd.   Leik, IL
Meld dere på arrangementet her for å bli med på…   Les mer  
Powered by: Bloc